Energia z obnoviteľných zdrojov

Naša spoločnosť je tu pre nás, ktorí máme záujem vyrábať si energiu z obnoviteľných zdrojov. Prispievame tak ku lepšej budúcnosti pre naše deti a ďalšie generácie, stávame sa energeticky menej závislými a v konečnom dôsledku máme aj nízke náklady na prevádzku našich domov a firiem.

  • naše praktické skúsenosti zaručujú inštalácie vo výbornej kvalite
  • kvalita našich dodávateľov je našou zárukou
  • na servis inštalácií kladieme veľký dôraz

Toto nie sú naše prednosti, toto sú normálne bežné veci, ktoré by mal zaručovať každý dodávateľ na trhu.

fotovoltaika-panely-1

Inštalácie obnoviteľných zdrojov

Ponúkame Vám možnosť inštalácie v širokom spektre obnoviteľných zdrojov, pričom my sme odborníkmi výhradne v oblasti fotovoltaiky. My však chceme pre Vás viac, a preto spolupracujeme s tými najlepšími dodávateľmi ostatných technológií.

Kombinácia zelených technológií

Nie sme sprostredkovateľmi, ale vytvárame pre Vás tú najužitočnejšiu kombináciu zelených technológií za pomoci dobrej spolupráce a kooperácie s našimi partnermi a našim cieľom je vytvoriť pre Vás funkčné riešenie priamo pre Vašu potrebu.

Ponuka priamo na mieru

Už nemusíte strácať čas riešením toho, čo je pre Vás vhodné, my máme skúsenosti a vyriešime všetko za Vás, preto sme tu. Váš čas venujte sebe a svojej rodine, tým ozajstným hodnotám.

Financovanie z dotácií

Financovanie týchto projektov nie je najlacnejšou záležitosťou. Neustále sledujeme vývoj dotácií a doplatkov pre výrobu energií z obnoviteľných zdrojov a zaručujeme, že pre Vás urobíme to najekonomickejšie riešenie aké je aktuálne dostupné.

Nemáte jasnú predstavu? Poradíme vám.

Nájdime spolu efektívnejšie riešenie pre vás. Namiešame vám vhodnú kombináciu 4 základných zdrojov energie: slnka, vody, zeme a vetra. Pomôžeme s financovaním.